Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DEDYK 32GB][1.4.6][250 SLOTÓW][BEZ LAGÓW][NOWE DROPY][AUTORSKIE PLUGINY] -- EnderCraft -- Serwer dla Ciebie już wystartował! :)


Misiek. <33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ender_pearl.png103eqsk.jpgender_pearl.png

====================================================================

de2zjo.gif IP : 192.166.219.99

Marzyłeś kiedyś o serwerze wolnym od bugów, cziterów?

O serwerze na którym administracja zawsze Ci pomoże?

Ten serwer jest właśnie dla Ciebie!

 

21357252915162551764.png

 

 

de2zjo.gif Adres IP : 192.166.219.99

de2zjo.gif Typ : Unikalny Survival

de2zjo.gif Ilość slotów : 150

de2zjo.gif Premium : Niewymagane

de2zjo.gif Moby : Tak

de2zjo.gif PvP : Tak

de2zjo.gif White-List : Nie

de2zjo.gif Status : Wkrótce!

de2zjo.gif Wersja : 1.4.6

 

66961936987197853286.png

 

HeadAdmin - Avicii. :P

 

93037394287933466565.png

 

Idealnie skonfigurowane i dobrane. W tym autorskie!

Pełna lista zostanie podana wkrótce.

 

41463181704665100085.png

 

EnderCraft - Serwer na który czekają miliony!

- Serwer stoi na dedykowanej maszynie 32GB RAM więc nigdy nie będzie opóźnień (lagów)

- Dla urozmaicenia rozgrywki dodane są nowe dropy np. TNT z Creepera

- Powiększony jest również drop expa z potworów

- Aby jeszcze bardziej urozmaicić rozgrywkę dodane jest kilka aren SurvivalGames

To tylko niektóre zalety EnderCraft!

=======================================

Opublikowano

niestety nie zagram poniewaz nie lubie takiego typu servera na mpcforum jest ich w ch** ale polecam tym co lubia survival

Opublikowano

Juz z killaurą latają, miałem diax eq i 0,5 hp mi zostało... na 2 hity -.-... nicki to m.in IceeXD < Zelazne eq a mnie roz*ebał w 1/2 s... Coś czuję, że już sobie pograłem... :))

Opublikowano

Nie polecam serwera, killaura działa, można wbić na kogoś nick i zobaczyć koordy... Poza tym serwer ma lagi. Zmniejszcie sloty, wgrajcie antycheat, ogarnijcie plugin do logowania, zbanujcie cheaterów i zresetujcie mapę :)

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...